Huvitavat      Sündmused      Kontakt      

Ürdiaia lahtiste uste päev Tamme talus 13.06.15

zero base cad Kaasaegse veebilehe loomine ja mõjusate kodulehtede tegemine aitab veebilehtede disaini valmistamise nähtavamaks teha, vaata aara.ee poolt kodulehekülgede valmistamise kohta aitab näidata kuidas veebilehe tegemine muudab ettevõtte netilehe moodsalt populaarseks lisaks ka kodulehe optimeerimine loob head eeldused koduka Google otsingu kaudu, lisaks aitab kodulehtede tegemise ja optimeerimisele tähelepanu pööramine netilehekülgi ka paremini ülesse leida, loe uue veebilehekülje tegemisest aara.ee disainibüroos lähemalt käib ja mida täpselt kodulehe tegemine endas kätkeb.
Huvitavad koolitused ja sündmused Varasem arhiiv Eriti antioksüdantide rikkad õunad Kuidas looduslikul moel taimi kahjurite eest kaitsta Aiakahjurite ennetamine Kuidas vabaneda aias tigudest Permakultuurist Nutikalt tehtud peenrad Kuidas teha koduaias permapeenraid? Kasvata aias supertoitu Milliseid taimi koos kasvatada?TABEL Kevadisi taimetoite Metsikud maitsed I: umbrohi ei hävine - ole sama sitke, terve ja võimas nagu väekas naat! Metsas ja niidul on toidulaud kaetud Umbrohi toidulauale Umbrohu hapendamine Eesti looduslikud söödavad taimed Jaan Kaplinski artikkel "Aiad omale ja teistele" Jaan Kaplinskilt "Pajude kiituseks" Toidumets Aiast huvituvad naised pärast 30. eluaastat Taimeravi e-raamat Maheaiandus Nõuandeid köögivilja-, puuvilja- ja seenekasvatajatele Talikülvist 2015.a. aasta puud Tallinna Lillefestival 2015 2015.a. kasvuhoonete trendid Tallinna Kopli Ametikooli nooremaednike lõpuaktus 31.10.14 Eesti Aiandusliidu Visioonikonverents 30.10.14 Külvikalender 2016 Parimad taimsed RAUA allikad KUU faasid 2016 Seltsilistaimed

Ürdiaia lahtiste uste päev Tamme talus 13.06.15

Toimumise koht: Tamme talu, Malda küla, Audru vald
Info: www.tammetalu.eu
Täpsema ajakava kohta jälgi meie Facebooki www.facebook.com/TammeTaluUrdiaed

Perenaine ootab kõiki huvilisi kahele ürdiaeda tutvustavale jalutuskäigule, mis toimuvad kell 11.00 ja kell 13.00. Tule uudistama, mida on sel aastal ürtide hurmavas maailmas uut või kuidas oma aias, rõdul või aknalaual ürte kõige paremal moel kasvatada saaks. Milliseid taimi sobib kokku istudada ja kuidas ürte kasutada toidu maitsestamiseks ja tervise turgutuseks.

Päeva muudavad rohenäppude jaoks veel täiuslikumaks oma ala asjatundjad aianduskonsultant Eneli Käger ja keraamik Kaja Rinaldo.

Eneli Käger annab terve päeva jooksul igale aednikule nõu taimede kasvatamisest, väetamisest ja looduspärasest taimekaitsest. Kasuta head võimalust, et otse oma ala tõeliselt tundjalt just sulle vajalikku aianõu saada.
Keraamik Kaja Rinaldo õpetab oma töötoas väikeste aiaehitiste valmistamist. Peale Kaja kauni ja naiseliku keraamikaga tutvumist tahaksid ka ise näpud kohe saviseks teha ja keraamika vormimise saladustesse süüvida. Lisaks jagab Kaja vahvaid ideid, kuidas koduaeda soodsalt ja oma kätega lihtsatest vahenditest ja materjalidest põnevaid väikevorme luua. Ja mõned neist soovitustest saab külaline kohe oma käega valmis teha ja koju kaasa viia.
Muidugi on just siis see aeg, kui Tamme talus on kõige suuremas sortimendis erinevaid maitse, ravim- ja lõhnataimede istikuid saada.

Lahti on ka Tamme talu pood. Ostlemiseks võta palun kaasa sularaha.

Väikseid üllatusi tuleb veel, millest siis FB vahendusel jooksvalt teada anname.

Juuli 2020
ETKNRLP
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Hiina vanasõna:
teed plaane aastaks – külva seemet
teed plaane kümneks aastaks – istuta puid
teed plaane sajaks aastaks – hari inimesi!

ÜHINGUST
Panustame oma tegevusega tervisliku aiakultuuri arendamisse!
EESMÄRGID
MTÜ eesmärk on tervist väärtustava elukeskkonna ja  elulaadi tutvustamine ning aiakultuuri arendamine.
SÜNDMUSED
Siit leiad info  nii tulevaste kui juba toimunud sündmuste kohta.
KONTAKT
MTÜ Tervendavad Aiad, 
Juku põik 6-8, Harku vald, 
Rannamõisa, Harjumaa 76906 Kontakttelefon (+372) 50 37 504

Kodulehtede valmistamine aara.ee

Toimumise koht: Tamme talu, Malda küla, Audru vald Info: www. tammetalu. eu Täpsema ajakava kohta jälgi meie Facebooki www. facebook. com/TammeTaluUrdiaed Perenaine ootab kõiki huvilisi kahele ürdiaeda tutvustavale jalutuskäigule, mis toimuvad kell 11. 00 ja kell 13. 00. Tule uudistama, mida on sel aastal ürtide hurmavas maailmas uut või kuidas oma aias, rõdul või aknalaual ürte kõige paremal moel kasvatada saaks. Milliseid taimi sobib kokku istudada ja kuidas ürte kasutada toidu maitsestamiseks ja tervise turgutuseks. Päeva muudavad rohenäppude jaoks veel täiuslikumaks oma ala asjatundjad aianduskonsultant Eneli Käger ja keraamik Kaja Rinaldo. Eneli Käger annab terve päeva jooksul igale aednikule nõu taimede kasvatamisest, väetamisest ja looduspärasest taimekaitsest. Kasuta head võimalust, et otse oma ala tõeliselt tundjalt just sulle vajalikku aianõu saada. Keraamik Kaja Rinaldo õpetab oma töötoas väikeste aiaehitiste valmistamist. Peale Kaja kauni ja naiseliku keraamikaga tutvumist tahaksid ka ise näpud kohe saviseks teha ja keraamika vormimise saladustesse süüvida. Lisaks jagab Kaja vahvaid ideid, kuidas koduaeda soodsalt ja oma kätega lihtsatest vahenditest ja materjalidest põnevaid väikevorme luua. Ja mõned neist soovitustest saab külaline kohe oma käega valmis teha ja koju kaasa viia. Muidugi on just siis see aeg, kui Tamme talus on kõige suuremas sortimendis erinevaid maitse, ravim- ja lõhnataimede istikuid saada. Lahti on ka Tamme talu pood. Ostlemiseks võta palun kaasa sularaha. Väikseid üllatusi tuleb veel, millest siis FB vahendusel jooksvalt teada anname. Ürdiaia lahtiste uste päev Tamme talus 13. 06. 15

www.tervendavadaiad.ee © 2014 MTÜ Tervendavad Aiad